VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: demarkacioni

Veseli: Qeveria bëri mirë që hoqi reciprocitetin

By | June 6, 2020

“TROJKA” E RIAKTIVIZUAR – RREZIK PËR KOSOVËN – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 20, 2020

BINDJA QORRAZI NDAJ KRYETARIT DËMTOI KUADROT E LDK-SË – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | June 19, 2019

KËMBIMI I TERRITORIT ME LIBERALIZIMIN E VIZAVE, TURP KOMBËTAR – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | April 3, 2019

Kurti: Sot një vit Haradinaj ia dha Malit të Zi 8.200 hektarë për një karrige

By | March 21, 2019

Daçiç: Para demarkacionit, duhet të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi

By | August 20, 2018

Vuçiçi: Në fillim të shtatorit me Thaçin do të shohim ku kemi ngelur

By | August 15, 2018

Ali Ahmeti: Korrigjimi i kufijve, fushatë mediatike. Kosova ka institucione stabël dhe të përgjegjshme

By | August 14, 2018

‘Ndryshimi i kufijve’, ish-ministri serb paralajmëron brenda pak muajsh ‘Shqipërinë e Madhe’

By | August 11, 2018

Nga teknike, në bisedime për ndryshim kufijsh

By | August 10, 2018

Thaçi: Nëse arrihet marrëveshja, Lugina e Preshevës i bashkohet Kosovës

By | August 2, 2018

Kosova dhe Serbia të ‘shtrënguara’ të përmbyllin demarkacionin e kufirit

By | July 22, 2018

Kosova e njofton zyrtarisht Malin e Zi për ratifikimin e demarkacionit

By | May 31, 2018

Thaçi dekreton Ligjin për ratifikimin e demarkacionit

By | May 4, 2018

DW: Nesër Raporti i Progresit për vendet e Ballkanit dhe Kosovën, nuk shkruan asgjë për vizat

By | April 16, 2018

Vetëvendosje sot dorëzon Demarkacionin në Kushtetuese

By | March 29, 2018

Kuvendi i Kosovës mblidhet sot për ratifikimin e Demarkacionit me Malin e Zi

By | March 20, 2018

ALARMI I FUNDIT: ATDHEU ËSHTË NË RREZIK, SOT JU DEPUTETË DUHET TA MBRONI – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | March 20, 2018

KUVENDI I KOSOVËS, PARA VOTIMIT TË DEMARKACIONIT, DUHET T’I VENDOSË DISA KUSHTE MALIT TË ZI – Nga Ramiz LUSHAJ

By | March 18, 2018

TË DËSHIROJ SHËRIM TË SHPEJTË, TEUTA RUGOVA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 18, 2018

Pacolli: Krejt Lista Serbe do ta votojë Demarkacionin

By | March 17, 2018

Abdixhiku: “Qeveria të largohet nëse demarkacioni me Malin e Zi nuk kalon të martën”

By | March 16, 2018