VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qeveria amerikane

SHBA, niveli i papunësisë më i larti që nga Depresioni i Madh

By | May 8, 2020

SHBA reagon ndaj vendimit të Kurtit

By | March 21, 2020

Akuza ndaj profesorit të Harvardit për pjesëmarrje në programet kineze

By | January 28, 2020

DASH-i mbi liritë fetare në Shqipëri dhe Kosovë

By | June 21, 2019

20 vjet më pas, Ilir Zherka kujton fillimin e fushatës së NATO-s

By | March 23, 2019

Thaçi: Teket personale të asnjë lideri s’guxojnë të lëndojnë interesin e SHBA-së për Kosovën

By | January 19, 2019

Intervista – David Phillips*: Debati për ndarjen e Kosovës krijon konfuzion të madh

By | October 22, 2018

Intervista – Ditmir Bushati: Me Greqinë po diskutojmë jo vetëm për shfuqizimin e ligjit të luftës, por edhe të pasojave kryesisht ligjore që vijnë nga ky ligj

By | July 27, 2018

Nga SHBA autoblinda për ushtrinë shqiptare

By | September 6, 2017

Ish-kongresmeni: Meta më paguan 15 mijë $ në muaj. I sigurova vendin te ceremonia e Trumpit

By | January 18, 2017

Zyrtarët amerikanë: Autokolona e ndihmave në Siri është sulmuar nga Rusia

By | September 21, 2016

Koha e një nisme të Tiranës për Kosovën në NATO – Nga SHABAN MURATI

By | May 23, 2016

Shtëpia e Bardhë e uron Turqinë për zgjedhjet e realizuara

By | November 3, 2015

Uashingtoni falënderon Bernën – SHBA në Kubë nuk përfaqësohet më nga Zvicra

By | July 18, 2015