VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ALI AHMETI

ALI AHMETI DHE MENDUH THAÇI PËRÇARËSIT MË TË MEDHENJ TË SKENËS POLITIKE NË MAQEDONINË VERIORE – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | April 22, 2019

Intervista – Ahmeti: Duhet të jemi të kujdesshëm në procesin e ndryshimeve kushtetuese

By | December 9, 2018

Ali Ahmeti: Korrigjimi i kufijve, fushatë mediatike. Kosova ka institucione stabël dhe të përgjegjshme

By | August 14, 2018

Shqiptarët në Maqedoni do t’i përgjigjen pozitivisht referendumit për emrin

By | June 24, 2018

Në Televizionin T7 – Ali Ahmeti më shumë e kishte gajlen për maqedonasit sesa për shqiptarët! – Nga Skënder Karaçica

By | June 19, 2018

Ali Ahmeti: BDI është kontribuuese në arritjen kompromisit për emrin e shtetit

By | May 25, 2018

Zyrtarizimi i gjuhës shqipe, nën hijen e çështjes së emrit të Maqedonisë

By | March 6, 2018

Pse po mbahet sekret vendndodhja e Thaçit?

By | February 11, 2018

Shkup, mbahet akademi solemne për 28 Nëntorin

By | November 28, 2017

Naser Raufi: Konflikti në Kumanovë, skenar i Shërbimit Sekret

By | September 14, 2017

I burgosuri i Grupit të Kumanovës letër publike Ali Ahmetit, ja porosia!

By | July 7, 2017

Partitë shqiptare në Maqedoni, takim për të shqyrtuar “Deklaratën e përbashkët”

By | June 29, 2017

BDI heq dorë nga Deklarata e përbashkët e partive shqiptare

By | May 24, 2017

Ja pse Ali Ahmeti nuk ishte në Kuvend natën e përgjakjes së Selës dhe Zaevit

By | May 10, 2017

Ali Ahmeti dhe çështja e (pa)zgjidhur shqiptare në Maqedoni – A është Maqedonia shtet i shqiptarëve? – Nga Skënder Karaçica

By | May 2, 2017

Ahmeti takohet me Hahn: Platforma shqiptare ka dalë nga Marrëveshja e Ohrit

By | March 21, 2017

BDI-ja në Qeveri me LSDM-në

By | March 4, 2017

Ahmeti-Ivanovit: Qeveria të formohet sa më parë, ’Ukraina nuk është larg’

By | March 3, 2017

BDI ia jep nënshkrimet Zaevit; VMRO, thirrje për mobilizim

By | February 25, 2017

Ali Ahmeti dhe Zoran Zaevi takohen në Tetovë

By | February 21, 2017

Zaev fyen rëndë Ali Ahmetin e BDI-në: Jeni të korruptuar, punoni vetëm për para (Video)

By | February 11, 2017

Rusia kërcënon: Ose qeveri me Gruevskin dhe Ahmetin, ose destabilizim të rajonit

By | February 2, 2017

Maqedonia pa qeveri të re, dështojnë bisedimet VMRO-BDI

By | January 30, 2017

Ahmeti takohet me Gruevskin

By | January 18, 2017