VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Taulant Balla

Gjykata mbylli çështjen e lobimeve për PD-në, Balla paralajmëron prokurorë e gjyqtarë

By | January 13, 2020

Këshilltari i CDU-së: Taulant Balla dhe Olsi Rama të kapur në përgjimet e drogës

By | August 6, 2019

Media belge jep detajet mbi “Toyota Yaris”, nga e dinte Basha se po vinin të fshehura 3.4 milionë euro

By | August 2, 2019

Pas dëshmisë para prokurorëve belgë, Basha: Taulant Balla duhet të ishte në pranga

By | July 25, 2019

PD: Përgjimet e reja provojnë lidhjet e qeverisë me botën e krimit

By | March 23, 2019

Balla i përmendi afatin për dekretimet, Meta: Kush është ky?

By | January 16, 2019

Ua përmendi emrat, e paditin në Gjykatën e Tiranës deputetin Taulant Balla

By | October 16, 2018

Sherri në PE, Berisha: U përfaqësuam nga dikush me 5 mbiemra

By | October 16, 2018

Mbledhja Shqipëri-BE: Pollo kërkon përjashtimin e Ballës në Bruksel: Në akuzë për lidhje me krimin

By | October 15, 2018

Balla flet për rrëmujë në PE, mesazh Bashës: Tërhiq urdhrin që u ke dhënë deputetëve

By | October 15, 2018

Salianji publikon përgjimet: Ja provat për Taulant Ballën, si fliste me drejtorin e Policisë së Fierit dhe…

By | October 11, 2018

Sjellja e Qeverisë me rastet ‘Babalja’ e ‘Xhisela’, si po rrëshqasim drejt shtetit mafioz – Nga MARK MARKU

By | October 11, 2018

(VIDEO) Sali Berisha: ‘Xhisiela’! Ja faktet se si mashtroi Taulant Balla dhe ‘Rilindja’

By | October 3, 2018

Oficeri Nuhu tregon detaje për e-mailin që i ka dërguar Ardi Veliut: Nuk mora përgjigje

By | September 29, 2018

Albumi i Piktorit – Avni Delvina: Grafikë nga cikli “Një Krisht kontemporan”

By | September 27, 2018

Dëshmia tronditëse e oficerit të policisë Emiljano Nuhu për kërcënimin e tij më pistoletë në kokë në prani të Taulant Balles, deputetit të PS

By | September 26, 2018

Balla ja për se e njofton ‘qytetarin digjital’

By | September 21, 2018

PD – ja dokumentet: Kompania e Edmond Begos u pagua 10 milionë euro për Tiranë – Elbasan, lidhja me Ballën

By | August 23, 2018

Ndryshimi i kufijve në rajon, deputeti i Ramës: Kosova i merr vetë vendimet

By | August 21, 2018

“Toyota me 3.4 milionë euro”, ja kur përballen Basha-Balla te Krimet e Rënda

By | June 29, 2018

Monika Kryemadhi godet pas shpatulle Ballën dhe i përmend gruan e motrën (video)

By | June 7, 2018

PS pranon përgjegjësinë morale të Xhafajt, Balla: Audio të verifikohet nga Prokuroria

By | May 14, 2018

Mungon opozita, por plas sherri brenda maxhorancës. Majko përplas karrigen e ik nga votimi

By | April 5, 2018

Financimet ruse në PD, Taulant Balla: Prokuroria të marrë në pyetje Bashën

By | March 21, 2018