VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Departamenti amerikan

Propozimi amerikan më ’45: Shqipëria të japë Shkodrën e të marrë Kosovën, pretendimet greke të ekzagjeruara, Italia të kthejë Sazanin – Nga Armand Plaka

By | May 24, 2020

SHBA pretendon se Kina ka fshehur qëllimisht COVID-19

By | May 4, 2020

Një mister i mbështjellë me enigmë

By | April 4, 2020

Airbus gjobitet me 3.9 miliardë dollarë për përfshirje në ryshfete

By | February 1, 2020

Palmer: SHBA sërish e përqëndruar në Ballkanin Perëndimor

By | September 9, 2019

DASH: Mirëpresim bashkëpunimin e Haradinajt me prokurorinë

By | July 20, 2019

DASH: Shqipëria – vendi më i korruptuar në Ballkanin Perëndimor

By | July 11, 2019

Rregulla të reja për vizat amerikane

By | June 2, 2019

Pompeo do të takohet me Putinin në Rusi

By | May 10, 2019

DASH: Shqipëria gjithnjë e më shumë vend tranzit për drogat e forta

By | March 29, 2019

DASH: Është koha që Kosova dhe Serbia të jenë fleksibël

By | August 3, 2018

SHBA: Dënohet kërkesa e Putinit për largimin e 755 diplomatëve

By | July 31, 2017

SHBA forcon kontrollin për aplikantët e vizave

By | March 24, 2017

SHBA: Qindra diplomatë protestojnë kundër urdhërit të Trumpit

By | February 1, 2017

SHBA: Turqisë t’i lejohet vendosje e trupave në Irak

By | October 12, 2016

SHBA dënon mbajtjen e referendumit në Republikën Sërpska

By | September 27, 2016

SHBA përkrah ndërhyrjen e Turqisë në Siri, Rusia ankohet

By | September 8, 2016

Da’esh dhe Boko Haram, shkelësit më të mëdhenj të lirive fetare në botë

By | August 10, 2016

Marrëveshjet e Brukseli: Nuland nis vizitën në Kosovë

By | July 10, 2016

DASH: paralajmërim për amerikanët në Evropë

By | May 31, 2016

Autoritetet amerikane nuk mund të detyrojnë Apple të zhbllokojë telefonin e “sulmuesit”

By | March 1, 2016

SHBA: Nuk ka prova për vrasjen e shtetasve serbë në Libi

By | February 25, 2016

Kabllogrami i ambasadës së SHBA për skandalin seksual Pango

By | February 21, 2016

Arbana Xharra: Në kafenetë e Tiranës rrinë njerëz të kërkuar nga Interpoli

By | January 22, 2016