VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vija etnike

Çfarë mund të thotë emërimi i Borrellit për dialogun Kosovë-Serbi?

By | July 3, 2019

Haradinaj ia ripërsërit Daçiçit: Ndarja etnike çon në tragjedi

By | February 19, 2019

Pse i duhet Rusisë një destabilitet në Ballkan – Nga RIGELS LENJA*

By | February 7, 2019

Veton Surroi: Rama të sqarojë është pro apo kundër ndryshimit të kufijve

By | January 10, 2019

Albright: Krijimi i shteteve etnikisht të pastra, gabim shumë i madh

By | September 25, 2018

Kurti: Ideja për shkëmbim territorial sjell ndarjen e Kosovës dhe ndarjen e luginës së Preshevës

By | September 2, 2018

Kosova dhe Serbia – stuhi debatesh për “normalizimin e marrëdhënieve”

By | August 6, 2018

DASH: Është koha që Kosova dhe Serbia të jenë fleksibël

By | August 3, 2018

Maqedoni: Kriza politike thellon ndasitë në shoqëri

By | March 26, 2017