VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shullazi

Prokuroria lexon pretencën, ja sa burg kërkon për bandën “Shullazi”

By | October 2, 2018

“Blindohen” Krimet e Rënda, pritet pretenca për dosjen Shullazi (VIDEO)

By | October 2, 2018

Lu: lufta antikanabis e mbyllur kur të kapen dhe organizatorët

By | September 14, 2018

Mesila Doda: Një grua e denoncoi Shullazin – shumë më me dinjitet se dy rektorët

By | May 3, 2016

‘Shullazi’ – Lubonja: Berisha kriminelët i përdorte, Rama i bën miq e shokë

By | April 22, 2016

Përgjimi/Si i kërkoi Shullazi kreut të Hipotekës të regjistronte “Vollgën”

By | April 22, 2016

Shullazi-grupe kriminale dhe organizata kriminale Nga Fatos LUBONJA

By | April 22, 2016