VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presion

Kurti nga gazeta gjermane u çon mesazh Grenellit dhe Trumpit

By | March 6, 2020

LVV nuk propozon mandatarin, pret vazhdimin e negociatave me LDK-në

By | January 13, 2020

A është i shëndetshëm gatimi me tenxhere me presion – E vërteta që duhet të dini

By | July 23, 2019

Vuçiçi konfirmon: Kam marrë një plan të Perëndimit për Kosovën

By | May 16, 2018

Parlamentarët zvicreranë bëjnë thirrje për ashpërsi ndaj Ankarasë

By | November 11, 2016