VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: serbe

Bruksel: Tash është koha për marrëveshje Prishtinë – Beograd

By | February 4, 2019

Vuçiç dhe Rivlin në Beograd, historia nuk guxon të harrohet

By | July 26, 2018

Vlora Çitaku: Po kërcënohem nga serbët, por nuk kam frikë

By | May 19, 2018

Kryeministrja serbe: Nuk e njohim Kosovën edhe nëse është kusht për hyrje në BE

By | December 31, 2017

Sherr masiv mes shqiptarëve, zviceranëve e serbëve, 4 të plagosur dhe 7 të arrestuar

By | December 24, 2017

Meta: Periudhë bashkëpunimi ndërmjet Shqipërisë dhe Serbisë

By | November 26, 2017

“Nuk ka një përputhje të ligjit me realitetin e minoriteteve etnike në Shqipëri”

By | October 23, 2017

Kroaci: “Kapiten Dragani” është dënuar me 15 vjet burg

By | September 26, 2017

Arkivole të mbështjellë me flamurin kuqezi, çfarë postojnë serbët në faqen e Skënderbeut

By | August 25, 2017

Serbët ndërtojnë një mur në pjesën veriore të urës mbi lumin Ibër

By | December 8, 2016

President, sa më shumë gjunjëzohesh, aq më shumë akuzohesh – Nga Jakup Krasniqi

By | September 10, 2016

Vajza serbe, e dashura e Berat Gjimishtit tifo për Kombëtaren shqiptare ?! (foto)

By | October 8, 2015