VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Vlora Çitaku

Skandali me Xhamajkën, flet ambasadorja e Kosovës në SHBA: Shumë palë të tjera janë të përfshira

By | February 23, 2020

“Kosova s’do frikësohet kurrë e Serbia s’mund të diktojë”, debati i fortë i Vlora Çitakut me Daçiçin në OKB

By | November 1, 2019

Vlora Çitaku vizitë në Izrael – Ambasadorja e Kosovës në SHBA, gati të shkruajë “historinë”

By | July 7, 2019

Atë që Shqipëria nuk e bëri dot në OKB, e bëri Ambasadorja e Kosovës, Vlora Çitaku(2019) ! – Nga Prof. dr. MEHDI HYSENI

By | June 14, 2019

Çitaku iu përgjigjet shefit të UNMIK-ut dhe Daçiqit: Zyrtari rus kishte motosharrë në veturë

By | June 10, 2019

Pentagoni shënon 20 vjetorin e fushatës së NATO-s në Kosovë (video)

By | May 9, 2019

TË LUMTË VLORA ÇITAKU, TË PASTË NËNA! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | February 9, 2019

Këshilli i Sigurimit shkurton numrin e mbledhjeve për Kosovën

By | February 8, 2019

Vlora Çitaku: Po kërcënohem nga serbët, por nuk kam frikë

By | May 19, 2018

Çitaku: Kosova e përkushtuar për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë

By | May 14, 2018

Daniel Shure përmes SHSHA-së në Çikago: Çfarë po ndodh me shqiptarët?

By | March 12, 2018

Pas akuzave për çantë të shtrenjtë, reagon Vlora Çitaku

By | March 3, 2018

Serbia gati t’i japë statusin diplomatik qendrës ruse të spiunazhit në Nish

By | January 10, 2018

Vlora Çitaku: Vajzat e Prishtinës më shumë kishin frikë nga Enver Sekiraqa se nga Policia e Serbisë

By | October 20, 2017

Fjalimi i plotë i ambasadores Vlora Çitaku në Këshillin e Sigurimit

By | August 16, 2017

Çitaku në Këshillin e Sigurimit: UNMIK të largohet, nga 2009’ta ka shpenzuar kot 400 milionë dollarë

By | August 16, 2017

NJË FALËNDERIM DHE NJË FTESË E VEÇANTË NGA KOSOVA PËR PRESIDENTIN XHORXH W. BUSH – Nga Frank Shkreli

By | August 2, 2017

Hoxhaj e Çitaku reagojnë ndaj Vuçiçit: Kosova, kurrë pjesë e Serbisë

By | May 31, 2017

Blerta Avdili tregon pse e gjuajti me vezë Vlora Çitakun: Aksioni im individual kundrejt regjimit që përfaqëson Vlora Çitaku

By | May 18, 2017

Kjo është vajza që e sulmoi Vlora Çitakun në Amerikë (foto)

By | May 18, 2017

Momenti kur Ambasadorja Çitaku sulmohet nga një aktiviste e Vetëvendosjes në SHBA (VIDEO)

By | May 18, 2017

Çitaku në OKB: Kosova e lodhur nga standardet e dyfishta në dialog

By | May 16, 2017

OKB, Përplasje mes përfaqësuesve të Kosovës dhe Serbisë (video)

By | February 27, 2017