VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: dhunë

Zgjedhjet e 6 nëntorit dhe skenarët e pritshëm

By | November 1, 2018

Basha flet për përgjimet dhe nxjerr emrat: Krimi i siguroi Ramës 15 mandate

By | October 25, 2018

Trump: dënoj çdo lloj racizmi dhe veprimi me dhunë

By | August 11, 2018

Kosovë: 30 vjet nën dhunë, rrëfimi i një viktime (video)

By | January 10, 2018

Protesta e opozitës – Gjashtë të arrestuar, procedohen edhe 10 deputetë (EMRAT)

By | December 19, 2017

DELIRANTI njeri-Uc – Esé nga Mexhit Prençi

By | December 16, 2017

“Isha e plagosur, por nuk më kursyen” – rrëfime të grave të mbijetuara të torturës së luftës

By | July 29, 2017

SHQIPËRIA E VITEVE 1916-1919 – ZBULOHEN LETRAT E MJEKUT ITALIAN “767 letra nga fronti i Luftës”

By | March 4, 2017

Informacione për dhunë – barrikadohet Kryeministria (video)

By | February 19, 2017

Historianët e Deçanit: Serbët gjenocidalë nuk kanë vend në Mushtishtë as në Kosovë

By | August 28, 2016

Mbesa e Martin Camajt në burg për shfrytëzim prostitucioni: Më kanë dënuar padrejtësisht (intervista)

By | July 19, 2016

GJENIU I TURMËS – Poezi nga CHARLES BUKOWSKI – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | March 31, 2016

10 Vajzat nga Kosova përjetuan tmerrin në shtetin amë: Rreziku i Shqipërisë nuk është ISIS-i, por vetë populli

By | November 20, 2015