VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Millorad Dodik

Dodik nga parlamenti i Republikës Serbe: Lamtumirë Bosnje

By | February 17, 2020

Republika Serbe miraton masat që parashohin vetëvendosjen

By | November 12, 2019

Dodiku ia ofron Serbisë Republikën Serbe dhe katër komunat veriore serbe të Kosovës

By | September 22, 2019

Dodik takoi Papa Françeskun në Vatikan

By | April 26, 2019

Regjisori Emir Kusturica emërohet këshilltar i ultranacionalistit serb Dodik

By | March 16, 2019

Dodik: Do të kërkoj njohjen e Krimesë si pjesë të Rusisë

By | October 10, 2018

Corey Lewandowski, nga fushata e presidentit Trump, te vendet e trazuara në Ballkan

By | October 4, 2018

Dodik: Republika Sërpska dhe Serbia të jenë një

By | January 9, 2018

Harta e Dodikut për ndarjen e Kosovës dhe Bosnje-Hercegovinës

By | November 21, 2017

Vuçiçi: Në bisedë me diplomatin Hoyt Yee i kam mbrojtur interesat serbe

By | October 29, 2017

Dodiku paralajmëron takim me Putinin

By | March 28, 2017

Dodiku: Republika Serbe të bashkohet me Serbinë dhe katër komunat veriore të Kosovës

By | January 7, 2017

Izetbegoviçi: Dodikun e pret fati i Huseinit, Gadafit dhe Millosheviçit

By | September 25, 2016