VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Itali

Sali Berisha: “Agron Xhafajn e nisën me avion në Itali për një operacion top sekret. Letrën e shkruajti…”

By | May 16, 2018

Dr. Antonio Belusci : Ju tregoj Arbëreshët e Italisë, Greqisë dhe ritin bizantin në Kalabri që mban gjallë shqiptarinë

By | December 2, 2017

BASHKIM SEJDIU NGA KOSOVA KRIJON APLIKACIONIN PËR ANDROID E iOS NË NDIHMË TË TË HUAJVE NË ITALI Nga Elvana Bilalaj

By | July 2, 2017

Aksident tragjik në Itali, humbin jetën edhe dy vajza shqiptare

By | February 5, 2017

Serbia i ka kërkuar Zvicrës, Turqisë, Gjermanisë etj t’i mbrojnë ambasadat e tyre nga “shqiptarët terroristë”

By | January 12, 2017

Enver Hoxha: Ushtarët italianë të punojnë arat e fshatarëve (Video)

By | November 6, 2016

Sa paguhen parlamentarët Zviceranë, po kolegët e tyre në Europë, Parlamentin Europian dhe SHBA Përgatiti Elida Buçpapaj

By | May 17, 2016

Kur ne ishim njëherë “sirianë dhe irakianë” Nga Jeton THAQI

By | August 24, 2015

Zviceranët kanë rrogat më të larta në Evropë

By | July 16, 2015

Itali: Borxhi publik arriti rekord të ri të lartë

By | July 14, 2015

Itali – Arrestohen 10 veta për terrorizëm, 5 janë shqiptarë

By | July 1, 2015

BIRN: TË PAKTËN TRE KANDIDATË QË GAROJNË TË DJELËN KANË TË SHKUAR KRIMINALE

By | June 18, 2015