VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mafia Shqiptare

Një det droge çdo natë nga Shqipëria në bregdetin italian: Mafia në Shqipëri ka krijuar një Narko Shtet, një Meksikë e Re me tentakula në jetën politike dhe sociale

By | June 12, 2020

“Gangs of London”, vjen seriali britanik ku luajnë aktorë shqiptarë

By | May 4, 2020

(Video) “TG3” kronikë për kanabisin në Shqipëri: Rritje me 1200%, bima vjen nga Vietnami

By | January 29, 2020

‘Shesin drogë e ndërtojnë kështjella’ Prokurori italian: Mafia shqiptare po kap nivele të larta

By | January 7, 2020

Prokurori italian: Mafia shqiptare e lidhur ngushtë me Ndrangheta, ç’duhet të bëni me kriminelët në burgje

By | November 15, 2019

Televizioni i njohur gjerman dokumentar për mafien shqiptare: Më të frikshmit në botë. Njihuni me bizneset e tyre fitimprurëse

By | September 29, 2019

Investigimi i medias italiane: Mafia pjesë e parlamentit shqiptar, ku pastrohen paratë e pista

By | February 10, 2019

Mediat: Mafia shqiptare “zapton” Serbinë, pastroi mbi 1 miliard e gjysmë euro

By | December 26, 2018

Franca në ‘alarm’ nga mafia shqiptare: 3 drejtimet e aktivitetit kriminal

By | November 3, 2018

The Sunday Times: Si po lulëzon mafia shqiptare duke imituar “modelin e Amazon”

By | September 23, 2018

Frikë nga mafia shqiptare – Media angleze: Si po e vënë nën kontroll trafikun e drogës

By | September 15, 2018

L’Espresso: Mafia shqiptare, kupola kriminale më e fuqishme në Itali!

By | August 31, 2018

Kokaina me logon e Ronaldos, nga valixhet e zeza te milionat, si i transportonin shqiptarët nga Kolumbia (fotot)

By | May 1, 2018

‘Mafia shqiptare e kokainës’ – Valixhet e zeza plot drogë dhe miliona, si transportoheshin me charter nga Kolumbia në Spanjë

By | April 30, 2018

Kapet 1 ton kokainë dhe 1.5 milionë euro, si u godit mafia shqiptare në Spanjë

By | April 30, 2018

Francezët në këmbë për të mbrojtur Ledjon, 5-vjeçarin shqiptar

By | December 8, 2017

Intervista e plotë – Artan Hoxha: “Skema e trafikut të kokainës nga Amerika Latine, si po korr sukses mafia shqiptare

By | November 10, 2017

Nga Kina, në Izrael dhe SHBA, sa është e shtrirë mafia shqiptare nëpër botë

By | October 8, 2017

Raporti sekret – ‘Mafia shqiptare në Greqi, kontrollon trafikun e drogës’

By | August 7, 2017

Le Matin Dimanche: “Mafia shqiptare në Zvicër merr në dorë trafikun e të gjitha llojeve të drogës”

By | February 19, 2017

Frontex: Mafia shqiptare është pasuruar me trafikimin e emigrantëve

By | October 12, 2016

Bandat kosovaro-shqiptare – Mini ushtritë mafioze të shqiptarëve në Spanjë

By | April 25, 2016

Corriere della Sera, flet nga arratia Zagani: Vrasësit shqiptarë më duan të vdekur

By | October 25, 2015

Dekada që “lindi” mafian shqiptare Nga Jana Arsovska

By | September 13, 2015