VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ushqime

ZBRITJE ÇMIMESH TË USHQIMEVE NË ITALI Nga Gëzim Muçolli

By | March 15, 2020

Ushqime të shpejta dhe të shëndetshme për të gjithë

By | September 6, 2019

Dita e 8- Solidariteti i qytetarëve, sjellin ushqime për studentët në protestë

By | December 12, 2018

Këto ushqime nuk duhet t’i hani kurrë pas datës së skadimit

By | July 3, 2018

Ushqimet e domosdoshme si të konsumohen me sa më pak probleme për shëndetin

By | May 22, 2018

Me këto ushqime shmangni mungesën e vitaminës C

By | May 18, 2018

HOROSKOPI E ENJTE 10 MAJ 2018

By | May 10, 2018

INSTAT: Rritje ‘spektakolare’ e çmimit të ushqimeve në muajin mars

By | April 10, 2018

Ja ushqimet që duhet ose nuk duhet t’i hani me stomakun bosh

By | April 5, 2018

Fileto pule të mbushura me perime

By | March 3, 2018

Këto ushqime e dëmtojnë zemrën

By | February 28, 2018

Konsumoni sa më pak nga këto ushqime

By | December 16, 2017

DOSJA “ÇURÇILL”: Shqipëria të ketë një influencë të barabartë mes Perëndimit dhe Lindjes

By | November 10, 2017

Doganat: Po, në Shqipëri kanë hyrë 1120 kontenierë, por jo me lëndë kimike!

By | March 1, 2017