VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Presidenti i 41

Më 30 nëntor u nda nga jeta George Herbert Walker Bush, presidenti i 41-të i SHBA, mik i madh i shqiptarëve

By | November 30, 2019

Më 12 qershor 1924 lindi George Herbert Walker Bush, presidenti i 41-të i SHBA, mik i madh i shqiptarëve

By | June 12, 2019

Presidenti Bush dhe Ndërlidhja shqiptare – Nga SAMI REPISHTI, PH.D

By | December 17, 2018

George H W Bush mban ” Urdhërin e Skënderbeut” – Nga ARDIAN MURRAJ (Tekst dhe video)

By | December 8, 2018

George H W Bush përmes përshtypjeve dhe një interviste për TVSH në Krujë, 1994 – Nga ARDIAN MURRAJ

By | December 8, 2018

Varroset ish-presidenti i SHBA-së, George Bush

By | December 7, 2018

GEORGE H. W. BUSH (1924 – 2018) – Nga Massimo Gaggi, Corriere della Sera – E pёrktheu Eugjen Merlika

By | December 3, 2018

Presidenti Trump shpall 5 dhjetorin, ditë zie kombëtare për Xhorxh H.W.Bush

By | December 1, 2018

Berisha: Dielli u shua për Heroin e lirisë së kombit amerikan dhe mbarë njerëzimit, Presidentin George H. Bush!

By | December 1, 2018

Ndahet nga jeta Xhorxh H.W. Bush, presidenti i 41-të i SHBA

By | December 1, 2018

Ish-presidenti i SHBA George H.W. Bush përsëri në spital

By | April 19, 2017