VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: luftë

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

Putin i rreh shpatullat Vuçiç dhe e mbështet ‘për luftë’: Pa Rusinë, nuk ka zgjidhje për Kosovën!

By | May 11, 2018

BBC News: Hard Talk: Kryeministri i Kosovës kategorik kundër “shkëmbimit të territoreve”!

By | March 1, 2018

A e bëri fjalimin e Bashës me thirrje për ‘luftë’, Zheji tregon sekretin

By | February 27, 2017

Basha rrit tonet: E kemi ushtrinë për të varrosur republikën e krimit

By | February 26, 2017