VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Krishtlindje

Papa Françesku përcjell mesazhin e shpresës për paqe

By | December 25, 2019

Në Lozanë arrin Plaku gjigant i Krishtlindjeve

By | November 9, 2019

Restaurim kishave të rralla të Himarës (fotot)

By | December 26, 2018

Ditën e Krishtlindjes, Papa Françesku uron për vëllazëri mes njerëzve dhe vendeve

By | December 25, 2018

Paralajmërimi profetik i Presidentit George H.W. Bush – Nga Elida Buçpapaj

By | December 4, 2018

URIME PËR 19……… 018 – Me dashuri nga Ema Andrea, mbështetur tek një mik i shtrenjtë, Migjeni

By | December 31, 2017

Kur hoxhallarët predikojnë të hipur në gamile (deve) – Nga GANI MEHMETAJ

By | December 28, 2017

Çfarë simbolizon festa e Krishtlindjeve

By | December 25, 2017

Papa Françesku kërkon për Krishtlindje paqe për popujt

By | December 24, 2017

Trumpi shënon fitoren e parë në Kongres, ligjin e taksave

By | December 21, 2017

SHBA, Lincoln Park ndriçohet me 2.5 milionë drita

By | December 2, 2017

Një ditë pas KRSHTLINDJES – Triptik nga Përparim Hysi

By | December 28, 2016

KISHA KATOLIKE I ZBON POLITIKANËT, GREKU JANULLATOS U BËN JATAK – Nga KOLEC TRABOINI

By | December 26, 2016

Dita kur lufta ia la vendin futbollit

By | December 25, 2016

Në meshën e Krishtlindjes, thirrje për paqe dhe dashuri

By | December 25, 2016

ZYRIH – TRAMI I PËRRALLAVE, QË DREJTOHET NGA PLAKU I KRISHTLINDJEVE

By | December 22, 2016

(Fotogaleri) Krishtlindjet në Bundeshause – Parlamentin e Zvicrës

By | December 18, 2016

NJOFTIM SHUMË ME VEND NGA ARKIPESHKVIA TIRANË-DURRËS – Nga Frank Shkreli

By | December 15, 2016