VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: seancë parlamentare

Historike – Deputetët francezë dhe gjermanë mbajnë seancën e parë të përbashkët

By | March 25, 2019

Ja momenti kur Edi Paloka spërkat me bojë Kryeministrin Edi Rama (fotot dhe videot)

By | February 14, 2019