VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: presidenti francez

Procesi i zgjerimit të BE-së dhe Ballkani Perëndimor

By | February 4, 2020

Pasojat dramatike nga tërmeti- Macron propozon një konferencë ndërkombëtare për Shqipërinë

By | December 4, 2019

Grenell s’është njoftuar nga Macroni për takimin e fundit Thaçi-Vuçiç

By | November 16, 2019

Macron: sistemi ndërkombëtar në një krizë “pa precedent”

By | November 12, 2019

MAQEDONIA E VERIUT DHE SHQIPËRIA, NYJET E VJETRA TË ZGJERIMIT TË BE – Nga PAOLO VALENTINO – E përktheu Eugjen Merlika

By | November 10, 2019

ZHGËNJIME DHE SHPRESA – Nga EUGJEN MERLIKA

By | November 4, 2019

“Le Poen”: Dinakëria e Francës në Ballkan

By | October 23, 2019

I jepet lamtumira ish-presidentit të Francës, Jacques Chirac

By | September 30, 2019

Jehona e vizitës së presidentit francez në Beograd

By | July 16, 2019

Sonte zgjidhet pasardhësi i Junkerit – Merkel e Macron kanë mospajtime

By | May 28, 2019

Merkel dhe Macron kërkojnë për Kosovën zgjidhje që nuk dëmton rajonin

By | April 29, 2019

Zëri i Amerikës: Kosova dhe Serbia, në prag të takimit të Berlinit

By | April 28, 2019

Express: Macron dhe Merkel pritet të dalin me propozim konkret për Serbinë dhe Kosovën

By | April 15, 2019

Dorëzohet Macron, tregon kushtet që do u plotësojë francezëve

By | December 10, 2018

Franca, thirrje presidentit Trump të mos ndërhyjë në çështje të brendshme

By | December 9, 2018

Trumpi kritikon propozimin e Macronit për “ushtri evropiane”

By | November 13, 2018

Forumi i Paqes në Paris – thirrje për ruajtjen e paqes në botë

By | November 12, 2018

Macron: Kaledonia e Re mbetet franceze

By | November 4, 2018

Emmanuel Macron: Europa është fati ynë

By | May 10, 2018

Emmanuel Macron, kundërhelmi për Trumpin – Nga Michael Knigge

By | April 26, 2018

Presidenti Trump pret Emmanuel Macron në Shtëpinë e Bardhë

By | April 25, 2018

Trumpi merr pjesë në festimet e Ditës së Bastijës

By | July 12, 2017

Franca i jep Edi Ramës titullin Komandant i Legjionit të Nderit

By | March 29, 2017

Presidenti Francois Hollande jep lajm të papritur

By | December 1, 2016