VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: grafika

Më 25 tetor 1881 lindi Picasso, gjeniu i pikturës

By | October 25, 2016

Nga grafikat therëse të piktorit Avni Delvina: “O mami hajde në protestë….”

By | September 9, 2016

Salih Lutolli dhe grafika e tij onirike Nga Luan Rama

By | April 8, 2016

Grafike nga Avni Delvina Statuja e Lirise me flamur shqiptar

By | December 26, 2015

Grafikë nga piktori Avni Delvina: Ndërkohë që debati publik vlon me vrima, mijra fëmijë në Shqipëri flenë në mjerim pa ngrohje

By | December 23, 2015