VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: piktori

POEZIA E PIKTORIT IBRAHIM KODRA Përktheu dhe përgatiti Eda Agaj Zhiti

By | February 7, 2020

Analistët që i fshehën popullit misionin e `qelbësirave` të Piktorit – Nga Kim Mehmeti

By | July 30, 2019

Zvicër – Ftesë për hapjen e ekspozitës së piktorit SAM-Samedin Asllani

By | May 18, 2019

Ekspozita/ Piktori Avni Delvina sjell në 46 tablo Donald Trump-in Nga Valeria Dedaj

By | February 18, 2019

PIKTORI I KAMPEVE TË VDEKJES TË REGJIMIT TË ENVER HOXHËS Nga Frank Shkreli

By | August 18, 2018

PIKTORI KODRA EDHE POET – Dhjetë poezi nga i madhi Ibrahim Kodra Përkthyer e përgatitur nga Eda Agaj Zhiti

By | April 22, 2018

Piktori i njohur Avni Delvina kujton tek Zëri i Amerikës 2 korrikun 1990

By | July 2, 2017

NGA ALBUMI I PIKTORIT ABDULLAH GJONGECAJ – NJERIU I MIRË DERVISH LUZHA (Portret)

By | February 19, 2017