VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: viktima

Shifra të larta nga Kosova, 13 pacientë humbën jetën, 171 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

By | August 11, 2020

Bilanci i hidhur i Shqipërisë: 20 viktima në 10 ditë nga koronavirusi

By | June 29, 2020

Koronavirusi shënon 1 milion raste zyrtare në botë, Gjermania kapërcen Kinën

By | April 3, 2020

Koronavirus: Zvicra 701 raste të reja infeksionesh 24 orët e fundit

By | March 31, 2020

Konfirmohet viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë

By | March 22, 2020

Dënimi me burgim të përjetshëm nuk i ndal vrasjet e grave në Kosovë

By | August 9, 2019

AFP: Drejtësia shqiptare në pauzë, ndërkohë që gjyqtarët bien viktimë e një hetimi të gjymtuar

By | July 7, 2019

Në përditësim – Masakër në Vlorë: Dyshohet për 8 viktima

By | August 10, 2018

Paloka deklaratë të fortë: Protestuesit ishin gati për gjithçka, mund të kishte viktima

By | May 26, 2018

EMRI – I riu vdes në Komisariatin e Korçës, policia sqaron rrethanat e ngjarjes

By | May 17, 2018

Një grusht arra në ditë mund të bëjnë mrekullinë

By | May 6, 2018

Spanjë, shërbimi detar shpëton 476 emigrantë në Mesdhe

By | May 6, 2018

Lutje dhe Meditim – Nga ARBEN KALLAMATA

By | November 9, 2017

Enkelejd Alibeaj: Ja nisma e Partisë Demokratike për pastrimin nga simbolet komuniste (video)

By | September 23, 2017

Europol: Sulmi kibernetik ka pasur për cak të paktën 150 shtete

By | May 14, 2017

Dossier: Më 28 mars 1997 ndodhi tragjedia e Otrantos – lista me emrat e viktimave të verifikuara dhe hollësi të tjera

By | March 28, 2017

Nga sulmi në Mynih, viktima e parë shqiptarja Sabina Sulaj

By | July 23, 2016

Aforizma nga ELIE WIESEL (30 shtator 1928 – 2 korrik 2016)

By | July 3, 2016

Identifikohet shqiptari i masakruar dhe pa kokë në Greqi

By | May 9, 2016

Papa Françesku autorizoi botimin e dekretit që shpall 38 martirët, viktima të komunizmit në Shqipëri

By | April 27, 2016