VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vetingu

Qëndrime të kundërta në koalicionin e ri: Shfaqen mospajtimet e para mes LDK-së dhe AAK-së

By | May 12, 2020

Agron Tufa:“Dy oficerë të sigurimit punojnë në DSIK që merret edhe me vetingun”, U kërkova ndihmë Ambasadave, por nuk m’u përgjigjën

By | December 16, 2019

Kryemadhi, akuza të rënda Ramës: Dje erdhe me antiplumb. Drogohesh, je peng i mallit që të shesin

By | December 21, 2018

Pse u tensionua situata gjatë intervistës së Ramës, ja si kryeministri shpërthen ndaj gazetarëve

By | September 21, 2018

Shkarkohet edhe anëtari i tretë i Gjykatës së Lartë, Artan Zeneli

By | July 18, 2018

Vetingu, japin dorëheqjen 300 efektivë në Polici dhe në Gardë

By | April 26, 2018

Shënjestra e SHBA janë katër kryeministrat, ata do të penalizohen të parët – Nga SPARTAK NGJELA

By | April 25, 2018

Mogherini: Shqipëria e arriti rezultatin me bashkëpunim qeveri – opozitë

By | April 18, 2018

Nis vettingu për 36 gjyqtarë dhe prokurorë (emrat)

By | March 16, 2018

Qejflinj krimesh, ka nisur procesi i katarsisit – Nga SPARTAK NGJELA

By | March 13, 2018

Lubonja: Reforma në Drejtësi, mashtruesit e Tiranës dhe të Brukselit – Nga FATOS LUBONJA

By | January 11, 2018

Shqiptarët po presin të shohin “vallen e vdekjes” së korrupsionit në këtë vit – Nga Spartak Ngjela

By | January 3, 2018

Kë prek Reforma në Drejtësi – dosjet dhe zyrtarët e shënjestruar

By | December 30, 2017

Hapen dosjet e 56 prokurorëve dhe gjyqtarëve, në hetim edhe Arta Marku

By | December 20, 2017

Mesazhi i prerë dhe paralajmërim nga Donald Lu për kryeprokurorin, politikanët që kanë frikë, integrimin në BE

By | December 12, 2017

Intervista – Kukan: Nga Shqipëria presim arrestimin e “peshqve të mëdhenj”

By | November 25, 2017

Ngjela: “SHBA dhe ambasadori Lu pritet që të bëjnë deklarata edhe më të rënda!” (video)

By | October 3, 2017

Vettingu – Llalla mbledh krerët e prokurorive: Rivlerësim të gjithë prokurorëve

By | September 25, 2017

Njerëzit e Vetingut japin alarmin: Na rrezikohen familjet

By | September 24, 2017

Prof. Kabo: vetëm 3 nga 11 e kaluan testin – Voal sjell Dossierin e plotë me gjithë intervistën të zbardhur dhe me video

By | September 24, 2017

Rama në Facebook: Nuk kemi plan për bashkëqeverisje me PD-në

By | June 4, 2017

Shumica e anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese nuk justifikojnë pasurinë

By | May 24, 2017