VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sindikata

Qindra mijёra protestojnё nё Romё

By | February 10, 2019

Vetingu – Pesë ditë para afatit, dorëhiqen 500 policë, ja pse

By | May 2, 2018

Vetingu, japin dorëheqjen 300 efektivë në Polici dhe në Gardë

By | April 26, 2018

Franca përballet me një grevë masive në sektorin publik

By | March 22, 2018

SHGM: Gazetarët në Maqedoni punojnë në kushte pasigurie dhe me paga të ulëta

By | January 23, 2018

Taksistët e Tiranës paralajmërojnë grevë urie, policia përcakton kushtet

By | December 6, 2017