VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: prokurori

VIDEO- Makina e prokurorit Arjan Ndoj përfundoi jashtë rruge, një i vdekur ende në automjet, çfarë ndodhi në pak minuta në Durrës

By | November 1, 2019

Lobimi në SHBA, Basha refuzon të shkojë në Prokurori

By | March 21, 2019

(Video) Intervista – Dritan Zagani: Tahiri ka marrë garanci për paprekshmëri, jam i gatshëm të bashkëpunoj me drejtësinë

By | May 5, 2018

Miratohet projekligji që mbron Mullerin nga shkarkimi arbitrar

By | April 26, 2018

SHBA: Iku kryeprokurori që refuzonte të hetonte politikanët

By | December 18, 2017

Pas kontrollit, Tahirit i shkon një ftesë në shtëpi, ja për çfarë bëhet fjalë

By | October 27, 2017

Vettingu – Llalla mbledh krerët e prokurorive: Rivlerësim të gjithë prokurorëve

By | September 25, 2017

LSI tjetër akt xhelozie ndaj PS: Padit Ramën në prokurori (teksti i plotë i padisë)

By | June 20, 2017

Në Bazel dy shqiptarë të vrarë dhe një i plagosur rëndë

By | March 10, 2017

BRITMAT – Poemth nga FASLLI HALITI

By | November 30, 2016

Teksti i plotë: I kërkoi seks në këmbim të vendimit, qytetarja: Do të denoncoj! Kryetari i Gjykatës e kërcënon: Do ndahemi me plumba

By | October 27, 2016

Ryshfeti 18 mijë Euro/ Biznesmeni: Si më kërkoi oficeri përqindje, prokurori iku se i dhimbte dhembi

By | October 1, 2016

(Video) Skandali/Kapet mat prokurori Ardian Braho që i merr cash 18 mijë euro përmes oficerit të policisë gjyqsore

By | September 29, 2016

Fshihet identiteti i dy dëshmitarëve kryesorë kundër Azem Sylës

By | May 31, 2016

Goditja ndaj Llallës: SHBA s’i dha vizë prokurorit në delegacion me të

By | March 31, 2016

Ish-deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, dëshmon në prokurori për aferën CEZ – DIA

By | October 8, 2015