VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ambasadori Lu

Lu: lufta antikanabis e mbyllur kur të kapen dhe organizatorët

By | September 14, 2018

Vëmendja tani është tek Donald Lu, ja çfarë bën ambasadori

By | May 16, 2018

“Arrestoni Berishën e Metën”, Çani: Kam burime që Llalla ka regjistruar bisedat me Lu e Vlahutin

By | April 13, 2018

Lu: Në vend që të fajësoni SHBA ose BE, futjuni punës për reformën në drejtësi

By | January 23, 2018

Monika Kryemadhi i ka dërguar një letër ambasadori të SHBA Dobald Lu ambasadores së BE, Romana Vlahutin: Dolët garant…

By | January 18, 2018

Ambasadori Lu – kryeprokurores Marku: “te shenjestrohen te lidhurit me krimin dhe me Saimir Tahirin”

By | December 21, 2017

Mesazhi i prerë dhe paralajmërim nga Donald Lu për kryeprokurorin, politikanët që kanë frikë, integrimin në BE

By | December 12, 2017

Lu mori urdhër nga Uashingtoni për heqjen e vizës së Adriatik Llallës

By | February 14, 2017

Departamenti Amerikan i Shtetit mbështet ambasadorin Lu

By | February 10, 2017

Pa Donald Lu, reformës dhe Shqipërisë do t’i bëhej funerali. Ta lëmë dhe të lutemi të bëjë atë që ka nisur Nga Mustafa Nano

By | February 5, 2017

Urimi i veçantë i ambasadorit Lu për Vitin e Ri dhe një premtim për vizat

By | December 30, 2016

Heqja e mandateve të dy deputetëve dhe Elvis Rroshit, reagon ambasada e SHBA: Një paralajmërim për kriminelët

By | December 29, 2016

Video – Ambasdori Lu relaks pas Vettingut, këndon “Ja na erdhi Viti i Ri”, si urim special për shqiptarët

By | December 24, 2016

Ambasadori LU: Dështim i policisë dhe prokurorisë për mosarrestimin e Klement Balilit

By | December 15, 2016

Ambasadori Lu: SHBA ka shtatë muaj që kërkon arrestimin e Klement Balilit

By | December 15, 2016

(Video) Ambasadori Lu: Besoj në mënçurinë e popullit shqiptar, ai është i zgjuar, i paepur dhe i lodhur nga korrupsioni

By | December 7, 2016

Ambasadorët e ShBA-ve në Shqipëri, gjithmonë kanë punuar për përparimin tonë si komb! Nga Qamil Gjyrezi

By | October 4, 2016

Gazetari Çlirim Peka, vëllai i një ish-nenministri në kabinetin Berisha, sulmon Ambasadorin Amerikan

By | September 17, 2016

Jozefina Topalli: Do flas me Donald Lu për drogën dhe do i tregoj kush është Al Capone

By | September 16, 2016

Ambasadori Lu: Të pastrohet politika nga korrupsioni e kriminelët

By | September 16, 2016

Një “korrigjim” i vogël për Ambasadorin Lu – Al Kaponet tona janë në Parlament Nga Mentor Kikia

By | September 7, 2016

Ambasadori Lu: Shqiptarëve u ka ardhur në maj të hundës, Al Kaponet shqiptare do t’i shkatërrojë FBI

By | September 7, 2016

Ambasadori Donald Lu: Kam dëgju që shqiptarët janë të besës, por politikanë më të pabesë nuk ka bota

By | August 29, 2016

Donald Lu e mundi kaçakërinë Berisha me rreth 100 deputetët e Reformës Nga Spartak Ngjela

By | July 21, 2016