VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Arta Marku

Dosja 184, hetimi në Dibër me vulën e Arta Markut,ç’ndodhi në 1 muaj

By | August 21, 2019

Rasti i Valdin Pjetrit, KQZ e Prokuroria asnjë verifikim për kandidatët e zgjedhjeve

By | August 14, 2019

Marku: Burg për ish-kryebashkiakët që s’dorëzojnë Bashkitë

By | July 30, 2019

Publikimi i përgjimeve: Kryeprokurorja Arta Marku ndihet e indinjuar

By | June 5, 2019

Raporti – Sekretet e Arta Markut e Donika Prelës dhe viza amerikane

By | April 29, 2019

Veprimet e Arta Markut dhe KLP-së përbëjnë tejkalim të ligjit dhe cënimi të sigurisë juridike të magjistratëve

By | April 21, 2019

“Ndaj çdo akti që cënon lirinë e medias”, gazetarët sot në protestë (video)

By | April 14, 2019

“Dil jashtë “, zëvendësimi i Sevdarit, përplasje mes Arta Markut dhe prokurorit Malaj

By | April 11, 2019

U akuza si bashkëpunëtor i Sigurimit, reagon prokurori Bujar Sheshi

By | January 26, 2019

A do guxojë zonja Arta Marku të hetojë ata që hynë pa asnjë mandat në Postën e Policisë – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 30, 2018

“Shullazi”, ambasada e SHBA: mbështesim prokurorët e guximshëm

By | September 24, 2018

Arta Marku i çoi për hetim disiplinor, 10 prokurorët i përgjigjen me letër publike

By | September 21, 2018

Zëri i Amerikës: Çështja Shullazi trazon Krimet e Rënda

By | September 21, 2018

Basha: Rama-Xhafaj po përgatit lirimin e Shullazit

By | September 21, 2018

Sekuestro pasurive të Llallës

By | July 23, 2018

Zëri i Amerikës: Rivlerësimi, KPK e ONM zhgënjim për mungesën e kryeprokurores

By | July 4, 2018

Alibeaj: Vettingu ra, me Arta Markun sot nuk e kaloi dot provën

By | July 3, 2018

Skeda – Si ka ndryshuar pasuria e Arta Markut në 14 vite

By | July 2, 2018

Vettingu: Këtë të martë e ka radhën Arta Marku

By | July 1, 2018

Arta Marku nis punën për të rihapur dosjen e vrasjes së Hajdarit, shkarkon Hajdarmatajn, i akuzuar nga Izet Haxhia

By | May 10, 2018

Sot e shkarkoi, por ja çfarë i thoshte Arta Marku në janar Hajdarmatajt

By | May 9, 2018

Arta Marku: Pse e shkarkova prokurorin e Saimir Tahirit

By | May 9, 2018

Arta Marku shkarkon prokurorin e dosjes Tahiri-Habilaj. Kush e zëvendëson

By | May 9, 2018

Hajdarmataj: Prokurorët janë të pasigurt, kjo është arsyeja e zvarritjeve të hetimeve

By | April 21, 2018