VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: prokuror

Njihuni me veteranin 100-vjeçar që Rama e puthi në ballë, ka qenë prokuror dhe ka dhënë dënime me vdekje

By | March 1, 2020

William Barr emërohet prokuror i përgjithshëm i SHBA-së

By | December 7, 2018

Hajdarmataj flet pas shkarkimit: Do vijoj të hetoj dosjen Tahiri, sa për motivacionin…

By | May 9, 2018

Prokurori në Vlorë rrihet keq brenda zyrës së tij

By | March 3, 2018

Protesta e opozitës – PD futet në Parlament, policia kontroll me qentë anti-eksploziv

By | December 18, 2017

Sali, nuk ka më prokuror në mbrojtjen tënde – Nga Spartak Ngjela

By | December 13, 2017

Mesazhi i prerë dhe paralajmërim nga Donald Lu për kryeprokurorin, politikanët që kanë frikë, integrimin në BE

By | December 12, 2017

Artan Hoxha: Hajdarmataj tentoi ta arrestojë Tahirin mbrëmjen e 15 shtatorit 2016

By | October 28, 2017

Lindi më 18 maj 1939, u vra më 23 maj 1992 Giovanni Falcone, simbol i luftëtarit pa kompromis kundër mafies

By | May 18, 2017

Xhon Juncaj: Krenar të shërbej si prokuror amerikan në Shqipëri

By | July 1, 2016