VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: prokurore

Një histori suksesi- 34 vjeçarja Ajser Ademi sot u emërua prokurore në Maqedoninë e Veriut

By | November 25, 2019

Shqiptarja Buta Biberaj fiton zgjedhjet, emërohet prokurore në Virxhinia

By | November 6, 2019

Përmbyllje e pritshme e një dite teatrale në Republikën e sunduar nga hajdutët – Nga ROMEO GURAKUQI

By | September 20, 2019

Fatime Fetai udhëheq rastin “Monstra”

By | September 18, 2019

Skeda – Si ka ndryshuar pasuria e Arta Markut në 14 vite

By | July 2, 2018

Testi i pasurisë “ngel në klasë” 56% të prokurorëve, nuk justifikojnë dot 1.3 miliard euro

By | May 24, 2018

Deputetja ruse, që është në listë të zezë të SHBA-së, viziton Serbinë

By | April 25, 2018

Shqiptarët po presin të shohin “vallen e vdekjes” së korrupsionit në këtë vit – Nga Spartak Ngjela

By | January 3, 2018

Shaban Murati: Populli më guximtar në botë nuk ka prokurorë, gjykatës, politikanë, gazetarë as të rij guximtarë

By | August 17, 2017

Ambasadori Lu: Koha e gjykatësve dhe prokurorëve të korruptuar ka përfunduar

By | October 4, 2016

Katër pyetje të pakëndshme rreth grusht shtetit të dështuar turk – Nga Abbas Djavadi, Radio Evropa e Lirë

By | July 19, 2016

Lista me 26 gjyqtarë dhe 30 prokurorë të padëshiruar nga Qeveria

By | June 11, 2016

Donald Lu: Më të pasurit e blejnë drejtësinë – gjykatës, prokurorë e politikanë të korruptuar do kundërpërgjigjen

By | September 16, 2015

Kosovë: Arrestohet prokurorja Vahide Badivuku

By | August 23, 2015