VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mali i Zi

Mali i Zi përjashton Serbinë nga lista e shteteve prej nga lejohet hyrja

By | May 26, 2020

VIDEO- Malazezët protestë kundër serbëve, aty shihet edhe flamuri shqiptar

By | January 23, 2020

Zëri i Amerikës: Sekretari i Shtetit Pompeo do të vizitojë Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut

By | September 27, 2019

Presidenti i Malit të Zi Milo Djukanovic: Kisha Ortodokse Serbe është faktor përçarës në Mal të Zi

By | July 13, 2019

Gjukanoviç: Kisha Ortodokse Serbe në Mal të Zi po ruan infrastrukturën e Serbisë së madhe

By | June 10, 2019

Mali i Zi konsideron se korrigjimi i territoreve “nuk është ideja më e mirë”

By | March 21, 2019

Mali i Zi dëbon 30 murgj dhe priftërinj të Kishës Ortodokse serbe

By | December 27, 2018

Presidentja e Kroacisë i përgjigjet Vuçiqit: Ne krijojmë koalicionin Kroaci-Shqipëri-Kosovë-Mali Zi-Slloveni

By | December 22, 2018

Është në veri të Shqipërisë Mali i Zi, apo Shqipëria është në veri të Malit të Zi? – Nga GANI MEHMETAJ

By | November 29, 2018

Ministri Zenka në Malin e Zi i kthehet deputetit serb: Flamuri im është ai shqiptar

By | October 27, 2018

Dokumenti që erdhi nga Mali i Zi nxjerr zbuluar Saimir Tahirin

By | September 17, 2018

Mali i Zi dërgon trupa ushtarake në kufi me Shqipërinë

By | August 18, 2018

Mali i Zi përgjigjet ndaj komenteve të presidentit Trump

By | July 19, 2018

NATO nga 5 qershori do të ruajë qiellin e Malit të Zi

By | May 30, 2018

Mali i Zi paralajmëron për mur kufitar me Shqipërinë

By | May 20, 2018

Rusia: Anëtarësimi në NATO i vendeve të Ballkanit, rrezik për sigurinë

By | April 23, 2018

Mali i Zi druan nga hakerët rusë

By | March 17, 2018

PROPOZIM: SI TË ZGJIDHET NYJA E DEMARKACIONIT?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | March 3, 2018

NE E SABOTUAM DHE COPËTUAM TERRITORIN E SHQIPËRISË NË DOBI TË MALIT TË ZI – Nga D’ESTORNELLES de CONSTAND*

By | February 23, 2018

Strategjia evropiane për Ballkanin: Përparësi Serbia dhe Mali i Zi

By | February 6, 2018

Strategjia e re e BE-së: Vetëm Serbia dhe Mali i Zi marrin afate kohore

By | February 5, 2018

Reportazh nga Plava e Gucia – K’tu e kemë pas emnin HESHT – Nga Binak Ulaj, Vuthaj

By | January 6, 2018