VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Matthew Palmer

Pas Shtëpisë së Bardhë Vjosa Osmani pritet edhe në State Department

By | October 16, 2019

DASH: Palmer dhe Grenell do të punojnë ngusht për të arritur marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

By | October 5, 2019

DW: “Sekretet” e Matthew Palmer, kush është i ngarkuari për Ballkanin. Amerikanët e njohin si shkrimtar, pse Daçiç e quan “dhëndri ynë”

By | September 19, 2019

Ndryshohet formati, Rusia lojtari i ri në dialogun Kosovë – Serbi?

By | September 17, 2019

Intervista – Hanson: Objektivi final i dialogut Kosovë-Serbi është njohja reciproke, nuk duhet hapur tema të reja

By | September 12, 2019

IFIMES: Shkatërrimi i dyshes Thaçi – Rama do të mundësonte fillimin e punëve të mira në Ballkan

By | September 10, 2019

Katër sfidat e Palmerit – Nga JANUSZ BUGAJSKI

By | September 7, 2019

Daçiçi ia kujton Palmerit bashkëshorten serbe: Nga vjen gruaja juaj, andej vini edhe ju (video)

By | September 4, 2019

Palmer flet për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi: Sa më shpejt në tryezë për marrëveshje!

By | September 3, 2019

Tim Judah: SHBA s’mund të gjente më të mirë se Palmeri për Ballkanin

By | September 1, 2019

Ndarja e Kosovës, eksperti amerikan pyet se si do ta tejkalojë Trumpi Merkelin

By | September 1, 2019

Matthew Palmer, Përfaqësues i Posaçëm për Ballkanin Perëndimor

By | August 31, 2019

Palmer: Akuzat për shantazh mund të minojnë përpjekjet e Shkupit për anëtarësim në BE

By | August 3, 2019

Intervista – Palmer: Krijimi i qeverisë, sfida e tanishme për Kosovën

By | August 2, 2019

Intervista – Palmer: Ne nuk po mbështesim kryeministrin Rama

By | August 1, 2019

20-vjetori i Çlirimit, Palmer: SHBA do të jenë përkah jush

By | June 12, 2019

Palmer flet për situatën në Shqipëri: Jemi kundër dhunës. Nuk ndërhyjmë për krizën

By | June 8, 2019

Palmer: Rusisë i konvenon një situatë e paqëndrueshme në Ballkan

By | May 9, 2019

ZGJEDHJET E PARA PLURALISTE NË SHQIPËRI 28 VJET MË PARË DHE REALITETI I SOTËM POLITIK – Nga Frank Shkreli

By | April 11, 2019

I nderuar Z.Palmer, i lutem qeverisë të SHBA të mos bashkëpunojë me një qeveri mafioze të llojit të Edi Ramës! Nga Elida Buçpapaj

By | April 10, 2019

Palmer: Çështja e kufijve mund të jetë pjesë e marrëveshjes Kosovë-Serbi, por jo elementi kryesor

By | April 9, 2019

Basha: Ja për çfarë biseduam me Palmerin

By | April 9, 2019

Palmer nis vizitën në Tiranë

By | April 9, 2019