VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: CNN

Arrestimi i ekipit të CNN në Minneapolis një ‘Shkelje e Amendamentit të Parë’ të Kushtetutës Amerikane

By | May 31, 2020

CNN evakuohet pas alarmit për bombë

By | December 7, 2018

CNN, padi ndaj Presidentit Trump për kthimin e kredencialeve të korrespondentit

By | November 13, 2018

Majlinda Kelmendi, kampionia nga Kosova në fokusin e CNN

By | March 9, 2018

Moska akuzon CNN-in për shkelje ligjore

By | September 30, 2017

Zëdhënësi i Erdoganit: Ministrat turq mund të planifikojnë një tubim të ri në Gjermani

By | March 19, 2017

Christiane Amanpour: “Në ç’vend po jetojmë kështu?”

By | January 27, 2017

A do të ndodhë me Turqinë skandali i parë i epokës Trump?

By | January 26, 2017

WikiLeaks kërcënon CNN: Keni 48 orë kohë ose do t’ju shkatërrojmë

By | January 17, 2017

CNN: Kosova dhe Serbia po flasin për luftë!

By | January 16, 2017

CNN: Rusia ndërmerr masa hakmarrëse ndaj SHBA-ve

By | December 30, 2016

Serbi xhihadist, udhëheqës shpirtëror i sulmuesit të Berlinit

By | December 24, 2016

Lutjen e 10 vjeçares Yasmeen Qanouz nuk po e dëgjon Perëndimi i shurdhër!

By | December 21, 2016

CNN: Si ndahen votat elektorale dhe kush bëhet President

By | November 4, 2016

CNN: Kosova luan sot ndeshjen e parë në ‘shtëpi’ (Video)

By | October 6, 2016

Gjenevë – Diamanti i rrallë rozë shitet për 31.6 milionë dollarë

By | May 18, 2016

CNN: Majlinda Kelmendi lufton për njohjen e Kosovës

By | April 22, 2016

Rama për CNN: Trump rrezik për SHBA, të udhëtojë më shumë e të njohë myslimanët (video)

By | April 14, 2016

Gazetarja e CNN në Tiranë: “Panama Papers” – qeveritë e korruptuara do të bien

By | April 5, 2016

(Video) CNN raporton për “Panama papers” nga Shqipëria

By | April 4, 2016

CNN: Përse Brukseli është shtëpia e kaq shumë terroristëve?

By | March 22, 2016

CNN vëmendje të veçantë për ngjarjen e “Natës së zjarreve” në Kosovë

By | March 12, 2016

Prekëse! Biden: Obama më dha para kur kisha djalin sëmurë, se do të shisja shtëpinë! (VIDEO)

By | January 13, 2016

Pentagoni bën me dije se është vrarë me dron xhihadisti John, i njohur si xhelati i ISIS

By | November 13, 2015