VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dua Lipa

Totti zemëron serbët me reagimin ndaj postimit të Dua Lipës

By | July 21, 2020

Putini zemërohet me Dua Lipën

By | July 21, 2020

Kosova hiqet nga harta – Dua Lipa nënshkruan peticionin

By | July 19, 2020

Dua Lipa: Shpresoj të jem frymëzim për fëmijët e Kosovës

By | April 10, 2020

Ia nxjerrin albumin ilegalisht para kohe, Dua Lipa në lot njofton datën e re për ‘Future Nostalgia’

By | March 23, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 25, 2020

Konstelacionet Shqiptare, diktatori Edi Rama dhe Liria! Nga Elida Buçpapaj

By | February 24, 2020

Sonte në natën e katërt Dua Lipa me performancë speciale në Sanremo

By | February 7, 2020

Foto histori: Cilët janë këta dy zotërinj !!

By | February 6, 2020

Seit Lipa, gjyshi i Dua Lipas dikur Drejtori i Institutit të Historisë

By | February 6, 2020

Dua Lipa lutet për popullin e saj

By | November 26, 2019

Rita Ora dhe Dua Lipa në listën e artistëve më të pasur në Angli, ja pasuria e tyre

By | October 30, 2019

Dua Lipa, me shqiponjë në reklamën e parfumit të Yves Saint Laurent

By | August 21, 2019

Miley Cyrus jep 25 mijë euro për bamirësi në Kosovë

By | August 2, 2019

Serbët nisin me komente plot urrejtje për ardhjen e Miley Cyrus në Kosovë

By | July 1, 2019

Dua Lipa bën këngën e serisë së re të James Bond

By | April 3, 2019

Dua Lipa, thuaje me plot gojën se jeni shqiptare nga Kosova! – Nga Skënder Karaçica

By | February 13, 2019

Dua Lipa bën historinë, fiton “Grammy”-n e dytë në karrierë (video dhe fotot)

By | February 11, 2019

Suksesi i këngëtareve shqiptare – Dua Lipa dhe Bebe Rexha nominohen për herë të parë në Grammy

By | February 9, 2019

Dua Lipa bën të famshme Kosovën, shfaqet në Times Square (fotot)

By | January 29, 2019

Jemi ngado! Viti 2018, shqiptarët ‘pushtojnë’ botën! – Nga Pamela Aliaj

By | December 19, 2018

Dy këngëtaret shqiptare nominohen për çmimet “Grammy”

By | December 7, 2018

Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në ‘BAMBI Awards’

By | November 17, 2018

“American Music Awards” pushtohet nga tri shqiptare

By | October 9, 2018