VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: paqësore

Opozita vendos protestën tjetër më 31 maj, Basha: Koha për zgjidhje politike (fotot dhe videot)

By | May 26, 2019

Protesta e opozitës – Reagon Ambasada Britanike: Liderët e opozitës të dënojnë dhunën, thirrje palëve të dialogojnë

By | May 13, 2019

Tensionet në protestë, Ambasada e SHBA: Rivendosni qetësinë!

By | February 16, 2019

“Po nxjerrin Kosovën në shitje”, Albin Kurti paralajmëron protesta masive

By | September 2, 2018

Sot protesta për “tarifën” në Rrugën e Kombit, banorët nisen drejt tunelit të Kalimashit

By | March 31, 2018

Spanjën e pret skenari i Jugosllavisë, ndarja e Katalonjës është vetëm fillimi

By | October 30, 2017

Dhjetëra mijëra demonstrues në mbështetje të Spanjës së bashkuar

By | October 29, 2017

Katalonja sot shpall Pavarësinë, pret njohjen nga Kosova

By | October 4, 2017

Paralajmërimi i SHBA: Protesta e PD-së pritet të zgjasë deri në mbrëmje, mund të ketë konfrontime

By | February 17, 2017

Mijëra protestues në rrugët e qyteteve të SHBA-së kundër fitores së Trumpit

By | November 10, 2016

Albin Kurti: Jam i bindur që do ta ndalim Demarkacionin

By | August 31, 2016

“Nëse Islami është fe e dhunës, ashtu është edhe Krishterimi”

By | June 16, 2016

Në përkrahje të protestës edhe aktivistët e shoqërisë civile

By | February 16, 2016