VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ana Bërnabiq

24 orët e fundit Serbia regjistron 18 të vdekur nga koronavirusi

By | July 10, 2020

Bërnabiq: Nuk kam informacione se Serbia ka ndaluar fushatën kundër Kosovës

By | June 5, 2020

Stoltenberg: I takon Serbisë të vendosë për çështje të teknologjisë

By | November 15, 2019

Bërnabiq: Borrell e mbështet qëndrimin e Spanjës për Kosovën

By | August 28, 2019

Haradinaj i kundërpërgjigjet Kryeministres serbe: Pretendimet territoriale e kanë bllokuar dialogun, jo taksa

By | August 16, 2019

Bërnabiq: Haradinaj më tha se është lajm i rrejshëm ndalesa për zyrtarët serbë

By | July 5, 2019

Kosova dhe Shqipëria unifikojnë misionet diplomatike, Bërnabiq e quan lajm të tmerrshëm

By | July 4, 2019

Në Serbi thonë se Vuçiq po përgatit terren për një marrëveshje të detyrueshme ligjore me Kosovën

By | May 7, 2019

Bërnabiq: Përcaktimi i kufirit me Kosovën nuk ka qenë agjendë por një alternativë

By | April 23, 2019

Partnerja e kryeministres lesbike serbe lind djalë

By | February 20, 2019

Bërnabiq: Shpresojmë të mos e përdorim ushtrinë tonë

By | December 5, 2018

Kryeministrja serbe: Shkëmbimi i territoreve, pjesë e një zgjidhjeje të mundshme – por s’e njohim Kosovën

By | November 4, 2018

Thaçi dhe Bërnabiq biseduan në Minsk

By | October 31, 2018

Qeveria serbe të premten formon grupin që do të organizojë debate për Kosovën

By | October 4, 2017