VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shpend Ahmeti

Firmoset marrëveshja AAK -PSD: garojnë me një listë zgjedhore

By | August 19, 2019

Ahmeti: Askush në Bruksel nuk e ka përmendur idenë e korrigjimit të kufijve

By | February 21, 2019

Abrashi: Limaj e Ahmeti nuk do të udhëtojnë më në Bruksel, takimet e tyre janë qesharake

By | January 29, 2019

Ekipi Negociator i Kosovës zhvillon edhe një takim në Bruksel

By | January 29, 2019

SHPEND AHMETI DO DIGJET NGADALË – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | January 24, 2019

Presidenti Thaçi takon ekipin negociator për dialogun me Serbinë

By | December 24, 2018

Parlamenti i Kosovës miraton edhe ekipin negociator për bisedimet me Serbinë

By | December 15, 2018

Aventura e Shpendit në Devollistan! – Nga Florim Zeqa

By | May 14, 2018

Arbër Zaimi: Shpend Ahmeti u betua para varrit të Astrit Deharit se nuk do ta lëshojë kurrë Vetëvendosjen

By | March 9, 2018

Kur Shpend Ahmeti thoshte për Vetëvendosjen “Shyqyr që ekziston” (dokumentet)

By | March 8, 2018

Procedura me të cilën VV-ja mund ta largojë Shpend Ahmetin nga pozita e kryebashkiakut

By | March 8, 2018

Shpend Ahmeti largohet nga lëvizja Vetëvendosje

By | March 7, 2018

Kurti: Nuk jam shef e as pronar në Vetëvendosje

By | January 23, 2018

Haradinaj: Qëndrimi i AAK-së që në fillim ka qenë kundër Speciales

By | January 9, 2018

Refuzohen ankesat e LDK-së për balotazhin në Prishtinë dhe PDK-së për Prizren

By | December 8, 2017

PZAP hedh poshtë ankesat e LDK-së dhe PDK-së për Prishtinën dhe Prizrenin

By | December 4, 2017

KQZ shpall rezultatet për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale në Kosovë

By | November 30, 2017

Kosovë: Përfundon numërimi i votave – Vetëvendosje fituese në Prishtinë e Prizren

By | November 26, 2017

Prishtina dhe Prizreni shkojnë në rinumërim të votave

By | November 23, 2017

Zgjedhjet lokale rikonfiguruan skenën politike në Kosovë

By | November 20, 2017

Zyrtare – Përfundon numërimi i votave në Prishtinë, Shpend Ahmeti fiton me 307 vota diferencë

By | November 20, 2017

Në Prishtinë inaugurohet “Parku i të martuarve”

By | August 7, 2017