VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: marrëveshja finale

Brnabiq i reagon Haradinajt për njohjen reciproke: Ne jemi në OKB, s’kemi nevojë të na njohë Kosova

By | July 5, 2019

Schieb: Marrëveshja finale Kosovë – Serbi nuk duhet të hapë probleme të reja

By | May 31, 2019

Express: Macron dhe Merkel pritet të dalin me propozim konkret për Serbinë dhe Kosovën

By | April 15, 2019

Thaçi: S’ka forcë që na detyron të diskutojmë për ndarjen e Kosovës

By | July 31, 2018