VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: taksën

Shtetet e Bashkuara do të mbeten miku i Kosovës pavarësisht nga Presidenti Donald Trump – Nga Shirley Cloyes DioGuardi

By | March 20, 2020

Haradinaj thirrje Kurtit: Hiqe taksën për njohje reciproke, e jo për t’u rikthyer në dialog

By | February 19, 2020

Veseli bën thirrje të mos hiqet taksa 100 për qind

By | February 6, 2020

Haradinaj letër Kurtit: Mos e hiqni taksën

By | February 6, 2020

Intervista – Berisha: Taksa ka ulur për 99 për qind importin nga Serbia dhe BeH

By | November 18, 2019

Haradinaj mesazh Kurtit: Nëse e vendosni reciprocitetin me Serbinë, nuk e kuptoj pse duhet me e hjekë taksën

By | November 5, 2019

Ramush Haradinaj tregon arsyet: Nuk kam më besim te politika dhe kolegët

By | September 3, 2019

Haradinaj njofton në rrjetet sociale për takimin me amerikanët – nuk ka lëvizur për taksën

By | February 27, 2019