VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zyrtarët amerikanë

SHBA, Kinës: Ndani më shumë informacione për virusin

By | January 29, 2020

Banorët e Virxhinias dyshojnë nëse fqinji i tyre ka qenë informator rus

By | September 11, 2019

Vuçiç: Nuk ka marrëveshje nëse shqiptarët fitojnë gjithçka e Serbia asgjë

By | August 22, 2019

SHBA – Izrael testojnë me sukses sistemin e ri të raketave mbrojtëse

By | July 28, 2019

Veseli: Të gjitha qeveritë bien por jo të largohen amerikanët nga Kosova

By | March 4, 2019

Vuçiçi: Amerikanët dhe britanikët ma kujtojnë se Kosova është shtet

By | February 21, 2019

Reflektimet e samitit Trump-Putin në mediat amerikane dhe ruse

By | July 17, 2018

Mogherini, thirrje për unitet në zbatimin e reformës në Shqipëri

By | February 11, 2017

SHBA: Ka eksploduar pajisja e gjetur në Nju Xhersi

By | September 19, 2016

Koreja e Veriut lëshon dy raketa balistike në drejtim të Japonisë

By | August 3, 2016

Zbulohet mosha e diktatorit koreanoverior

By | July 7, 2016

‘Panama Papers’, pjesë e skandalit edhe agjentë të CIA-s

By | April 13, 2016

Forca speciale amerikane vendosen në Siri

By | October 30, 2015

Ambasadori Ismaili: Gjykata e Posaçme temë dominuese në takimet me zyrtarët amerikanë

By | July 29, 2015

SHBA dhe Kuba rihapin ambasadat

By | July 1, 2015