VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Beograd-Prishtinë

Intervista – Wolfgang Petritsch: Ndryshimi i kufijve nuk është më në tryezë

By | July 10, 2020

Më 2 prill Lajçak fillon punën si i dërguar i BE-së për dialogun Prishtinë-Beograd

By | March 30, 2020

Dokument: Marrëveshja për linjën ajrore Prishtinë- Beograd eliminon taksën ndaj Serbisë

By | January 21, 2020

Gjuriqi paralajmëron linjë ajrore Prishtinë-Beograd

By | January 20, 2020

Tërbohen mediat e Vuçiçit, televizioni serb interviston Albin Kurtin me flamurin kuqezi pas shpine

By | November 6, 2019

Erdogani në Beograd: Një marrëveshje e arritur mes Kosovës e Serbisë do të jetë e pranueshme edhe për ne

By | October 7, 2019

Kreu i Kuvendit çek në mes të Beogradit: Mos prisni ta tërheqim njohjen për Kosovën

By | October 2, 2019

Palmer flet për normalizimin e marrëdhënieve Kosovë-Serbi: Sa më shpejt në tryezë për marrëveshje!

By | September 3, 2019

Ndryshimi i kufijve – Presidenti i Malit të Zi flet hapur: Ja pse jam kundër

By | May 25, 2019

Soltes dhe McAllister për Kosovën dhe Serbinë: Nëse ka motivim në të dyja anët për zgjidhje kjo është e mundur

By | February 7, 2019

Intervista – Florian Biber: Dialogu Beograd-Prishtinë ka dalë nga binarët

By | December 13, 2018

Thaçi dhe Bërnabiq biseduan në Minsk

By | October 31, 2018

Mogherini: “Vazhdojnë vështirësitë në procesin e dialogut Beograd-Prishtinë”

By | September 7, 2018

Para se të kërkohet korrigjim – së pari të njihet Referendumi i vitit 1992 i Krahinës së Preshevës* – Nga Mr.Sc. Refik HASANI

By | August 12, 2018

Fajon: Liderët e Ballkanit Perëndimor të braktisin deklaratat e rrezikshme

By | November 18, 2017

Beogradi do kontrollin e trafikut ajror mbi Kosovën dhe linjë avioni me Prishtinën

By | February 13, 2017

Jugoviqi: Bisedimet e Beogradit me Prishtinën të zhvendosen në Moskë

By | October 7, 2016