VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ndërprerjen e fushatës

Vendet e Quint-it kërkojnë rifillimin e bisedimeve dhe shmangie nga çdo veprim që pengon marrëveshjen Kosovë-Serbi

By | August 13, 2019