VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Aleksandër Vuçiçi

Vuçiçi: Një marrëveshje finale kompromisi ishte gati, ja si na ikën nga duart Veriu i Kosovës dhe Anamorava

By | February 18, 2020

Vuçiçi planifikon të fillojë debatin e brendshëm për Kosovën

By | February 25, 2019

Vuçiçi u drejton letër të hapur serbëve të Kosovës

By | August 3, 2018

Vuçiçi: Jam i befasuar me deklaratat e Brukselit për Asociacionin

By | April 11, 2018

Vuçiçi: Pushkët e Thaçit nuk e ndalën Serbinë, por ja ku deklaratat e tij duhet shikuar me kujdes

By | April 9, 2018

Vuçiçi: Na duhet një marrëveshje me Prishtinën, përndryshe mbytemi në të kaluarën tonë

By | February 27, 2018

Vuçiçi: Do të shkëmbejmë informacione për vrasjen e Ivanoviçit

By | January 20, 2018

Thaçi e Vuçiçi zhvillojnë bisedë telefonike

By | January 17, 2018

Vuçiçi: Serbia do të hetojë vrasjen e Ivanoviçit

By | January 16, 2018

Vuçiçi: E pamundur që Kosova të fitojë ulëse në OKB pa marrëveshje historike

By | December 31, 2017

Vuçiçi: Synojmë marrëveshje historike me shqiptarët dhe jetë fqinjësore me boshnjakët

By | October 20, 2017

Maqedonia dhe Serbia zbusin tonet – Vuçiçi dhe Zaevi bisedë telefonike

By | August 23, 2017

Analistët në Beograd: Dialogu i Vuçiçit ka për synim njohjen e Kosovës

By | July 25, 2017

Vuçiçi: Dialogu i brendshëm për Kosovën është vendimtar për Serbinë

By | July 24, 2017

Vuçiçi në Uashington, në agjendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

By | July 17, 2017

Vuçiçi: Shqiptarët të mos flasin për idenë e bashkimit

By | April 20, 2017

Vuçiçi nuk shkon në Kosovë, thotë se nuk i pranon “shantazhet”

By | March 28, 2017

Putini: Me Vuçiçin e shqyrtoj situatën në rajon, e cila është ashpërsuar

By | March 27, 2017

Vuçiçi takohet me Putinin disa ditë para zgjedhjeve në Serbi

By | March 26, 2017

Vuçiçi: Serbia, kurrë në NATO

By | March 25, 2017

Vuçiçi e pranon: Nuk mund ta vizitojë Kosovën pa leje

By | March 19, 2017

Vuçiçi: Pesë çështjet kontestuese të Serbisë me Kosovën

By | March 16, 2017

Vuçiçi do të garojë për postin e presidentit të Serbisë

By | February 14, 2017

Vuçiçi i është mirënjohës Greqisë që nuk e njeh Kosovën

By | January 31, 2017