VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: qeveri teknike

Intervista – Veseli: S’ka më kryeministër me qira

By | August 7, 2019

Lefter Maliqi: Shpërndarja e Parlamentit dhe zgjedhjet e parakohshme janë një domosdoshmëri

By | June 21, 2019

Socialisti Arben Malaj thirrje Ramës: Nesër do të të vijë turp, tërhiqu dhe ofro një zgjidhje

By | May 22, 2019

Spartak Ngjela: Pritet qeveria teknike drejtuar nga ndërkombëtarët

By | March 21, 2019

Pa Republikën e re, do të vërtitemi si minj në çark! – Nga ARTAN FUGA

By | February 19, 2019

Tre skenarët që burojnë nga kriza e zgjedhjeve të blera – Nga ROMEO GURAKUQI

By | August 20, 2017

Zëri i Amerikës: Opozita në protestë, socialistët në fushatë

By | May 13, 2017

Basha: Nuk mund të ketë zgjedhje moniste në vend, koha e monizmit shkoi njehërë e përgjithmonë

By | May 13, 2017

Lubonja: Dyshoj se Bregu dhe Selami punojnë për një palë tjetër

By | May 9, 2017

“O Shqiptarë! Nënës mos ia bëni varrë!” – Nga SAMI REPISHTI

By | May 5, 2017

Basha: Duam garanci të vërteta. Gati takimi tek Nishani

By | May 3, 2017

Përfaqësuesi i konservatorëve britanikë: Pse duhet qeveri teknike (intervistë)

By | April 17, 2017

Propozimi i Metës për dialog, ja përgjigja e menjëhershme e Bashës

By | April 15, 2017

Kuvendi i Shqipërisë mblidhet sot në një seancë të veçantë

By | April 11, 2017

PD punëson një lobist amerikan për “fushatën”, ja sa paguan në muaj

By | April 7, 2017

Basha sulmon edhe ndërkombëtarët: Ose të papërgjegjshëm, ose të korruptuar

By | April 7, 2017

Rama i përgjigjet opozitës për qeverinë teknike dhe shtyrjen e zgjedhjeve (Video)

By | March 19, 2017

Të hënën ndryshime të rëndësishme në Qeverinë e Shqipërisë

By | March 11, 2017

Qeveri teknike për një Republikë të re Nga Romeo Gurakuqi

By | March 7, 2017

Artan Fuga thumbon Bashën: Qeveri teknike apo qeveri Basha-Rama-Meta?

By | March 4, 2017

Mogherini vjen në Tiranë, nuk e takon Bashën

By | March 3, 2017

Basha: Liria sot e kërcënuar nga diktatura e krimit

By | February 27, 2017

Hahn thirrje opozitës: Debati të zhvillohet në Parlament

By | February 23, 2017

Zhvillime sot brenda mazhorancës? Meta pas darkës me Ramën mbledh kryesinë e LSI-së

By | February 22, 2017