VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: afatgjate

HOROSKOPI E HËNË 23 KORRIK 2018

By | July 23, 2018

Trump: Takimi me Putinin “madje ishte më i mirë” se samiti i NATO-s

By | July 17, 2018

Psikologët: Miqtë janë më të rëndësishëm për shëndetin sesa familja

By | July 4, 2018

Vulin: Beogradi duhet të kërkojë ndarjen e Kosovës

By | February 6, 2018

Vuçiç: Nuk e fus kokën në rërë si të tjerët – Serbia e gatshme për kompromis me Kosovën

By | February 3, 2018

HOROSKOPI E PREMTE 17 NËNTOR 2017

By | November 17, 2017

HOROSKOPI JAVOR 24-30 KORRIK 2017

By | July 24, 2017

Dodiku: Republika Serbe të bashkohet me Serbinë dhe katër komunat veriore të Kosovës

By | January 7, 2017

HOROSKOPI 1 MARS 2016

By | March 1, 2016

HOROSKOPI – 4 SHTATOR 2015

By | September 4, 2015