VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Enver Hoxhaj

Hoxhaj: Minishengeni ide e Serbisë, s’mund ta ndajmë sovranitetin me ta

By | January 22, 2020

Një marrëdhënie skizofrenike Rusi-Serbi dhe Kosova – Nga Enver Hoxhaj

By | December 21, 2019

Ballkani, fushëbeteja e luftës së re të Rusisë kundër Perëndimit – Nga Enver Hoxhaj

By | December 19, 2019

Hoxhaj paralajmëron se 10 shtete tjera mund ta tërheqin njohjen e Kosovës

By | September 7, 2019

Hoxhaj: Sulmi në konsullatën e Kosovës, goditje ndaj sovranitetit

By | August 16, 2019

Maqedonia dhe Kosova diskutojnë mbledhjen midis dy qeverive

By | January 24, 2019

Hoxhaj: Marrëveshja me Serbinë arrihet në mars të 2019

By | December 18, 2018

Parlamenti i Kosovës miraton edhe ekipin negociator për bisedimet me Serbinë

By | December 15, 2018

Tubim përurues për librin “Kalvari diplomatik i shtetit të Kosovës” të Shaban Muratit

By | October 19, 2018

Hoxhaj: Kosova shpreson për marrëveshje me Serbinë deri në pranverë

By | September 12, 2018

Hoxhaj krahason vizitën e Vuçiçit në Ujman me të Millosheviçit në Gazimestan

By | September 8, 2018

Seanca e jashtëzakonshme bojkotohet nga opozita: Haradinaj shpall ekipin negociator, ai ik nga Kuvendi, ik dhe Veseli

By | September 4, 2018

Hoxhaj reagon pas policia serbe ia ndalon hyrjen Islamit

By | August 8, 2018

Hoxhaj: “Asociacioni të formohet paralelisht me anëtarësimin e Kosovës në OKB”

By | June 20, 2018

Hoxhaj e quan Vuçiçin “mjeshtër të lajmeve të rrejshme”

By | June 16, 2018

Kosova synon të aplikojë për anëtarësim në Këshillin e Evropës

By | May 12, 2018

Hoxhaj: Ulësja në OKB dhe Asociacioni, në të njëjtën kohë

By | April 25, 2018

Hoxhaj: Kosova do aplikojë këtë muaj për t’u anëtarësuar në KE

By | December 15, 2017

“Palestina kurrë nuk do njohë Kosovën”, Hoxhaj reagon pas deklaratës së ambasadorit

By | December 8, 2017

Eliot Engel në vizitë disaditëshe në Kosovë

By | November 18, 2017

Takimi tek Mikullovci – pa asnjë rezultat për krijimin e institucioneve të reja

By | August 9, 2017

Kuvendi i Kosovës nuk e vazhdon sot seancën konstituive – PAN ende nuk i ka votat

By | August 9, 2017

Hoxhaj: Kosova i ka siguruar votat për UNESCO dhe INTERPOL

By | July 22, 2017

Intervista – Hoxhaj: Qeverinë e formojnë PDK, AAK, Nisma me disa deputetë

By | July 18, 2017