VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Deputeti i PD

Gjashtë vite pa Sokol Olldashin, miku i tij nxjerr videon e rrallë

By | November 20, 2019

Nis tubimi para Drejtorisë së Policisë, Salianji: Protestat do radikalizohen

By | May 12, 2019

Hedhja e bojës kundër Ramës, ish-ministri i Jashtëm: Paloka zgjodhi metodë argëtuese

By | February 14, 2019

“Penda e mendimtarit E.Th.Palotha”, Rama ironizon deputetin e PD-së

By | February 14, 2019

Dogjani: “Balili futi në punë 5 mijë veta, komandoi dhe drejtues policie”

By | January 17, 2019

Kush është kompania off-shore, pa asnjë punonjës dhe që do ndërtojë Unazën e Madhe

By | November 26, 2018

VIDEO – Mima “shpërthen” në Kuvend: Rama i thotë qytetarëve ‘t.q.r.’, po nëse populli të kthehet e të thotë ‘r.k.t.k’?

By | July 5, 2018

Noka sulmon Ramën: Sëmuri dhe nënën e tij për t’u viktimizuar para shqiptarëve

By | April 14, 2018

Trafiku i drogës – Voltana Ademi akuzon ministrat e Ramës, zvkryeministrja ia mbath drejt Tiranës

By | April 6, 2018

“Do ta shikosh” – Deputeti që u gjakos në gjykatë telefonon Xhafajn dhe drejtorin e Policisë

By | April 4, 2018

“Pse Rama e takoi fshehur Tahirin në spital?” PD nxjerr emrin e peshkut të madh të kokainës

By | March 11, 2018

Video e Tahirit kur fliste për Habilajt: Unë mbaj përgjegjësi para ligjit nëse…

By | November 25, 2017

Rrëfimi i deputetit të PD: Më thanë u bëre politikan shqiptar, si ma mbyllën llogarinë bankare në Angli

By | September 15, 2017

Astrit Patozi luan bixhoz në Kazino – Nga Elida Buçpapaj

By | July 21, 2017

Eduard Selami shpall kandidaturën për kryetar të PD-së

By | June 28, 2017

Deputeti i PD shpërthen ndaj kritikëve të Bashës: Erdhën me pantallona të grisura u larguan me vila

By | June 28, 2017

Qëlloi Braçen, Noka përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi: Ia hodha rregulloren surratit

By | February 16, 2017

Noka: “Tahiri e takoi më 12 Gusht Balilin në Ksamil”

By | August 14, 2016