VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Senida Mesi

Intervista – Senida Mesi: Teatrin do ta shembim

By | July 20, 2018

VIDEO – Homazhe për dëshmorët edhe në Shkodër, por zv/kryeministrja Senida Mesi bën një gafë

By | May 5, 2018

Trafiku i drogës – Voltana Ademi akuzon ministrat e Ramës, zvkryeministrja ia mbath drejt Tiranës

By | April 6, 2018

Duma, Pampuri, Spiropali dhe Mesi… ja pasuritë e 11 deputeteve të reja (dokumente)

By | March 4, 2018