VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: duartrokitje

Sot e gjithë Zvicra një minutë duartrokiti për bluzat e bardha!

By | March 20, 2020

Zvicra falënderon

By | March 19, 2020

Dita e 9 – Meta ktheu ligjin e Buxhetit, studentët e përshëndesin me duartrokitje vendimin (fotot)

By | December 13, 2018

VIDEO – Mima “shpërthen” në Kuvend: Rama i thotë qytetarëve ‘t.q.r.’, po nëse populli të kthehet e të thotë ‘r.k.t.k’?

By | July 5, 2018

Surprizon Valbona Selimllari, ngjitet në skenë dhe kërcen vallen e Tropojës (Video)

By | November 28, 2017

Erion Veliaj gatuan Imam-Bajëlldi, media botërore pasqyron live

By | April 26, 2016

HOROSKOPI 30 DHJETOR 2015

By | December 30, 2015