VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: protestat e opozitës

Zbulohet dokumenti- Media kosovare: Sandër Lleshaj gënjeu, gazin lotsjellës për të shtypur protestuesit e opozitës e mori nga Policia e Kosovës

By | February 11, 2020

“Revolta në hapësirën ‘mes Tiranës e Moskës”, analiza në gazetën gjermane dhe apeli për elitat: Kapërceni paditurinë arrogante

By | August 20, 2019

Protesta e opozitës: 1200 protestues beratas nisen për Tiranë (video)

By | July 8, 2019

INSTALIMI I DIKTATURËS MONISTE NË SHQIPËRI, ËSHTË ANTI-AMERIKANIZËM SI DHE TRADHTI KOMBËTARE..!!! – Nga Rexhep ELEZAJ

By | July 8, 2019

Fatos Lubonja: Ky regjim nuk rrëzohet pa dhunë

By | June 3, 2019

Nis tubimi para Drejtorisë së Policisë, Salianji: Protestat do radikalizohen

By | May 12, 2019

Bomba molotov, dhunë, flakë e gazlotësjellës, si e pasqyruan mediat e huaja protestën

By | May 12, 2019

Dashamir Shehi: Do rrethojmë institucione të tjera, policia mos të kalojë vijën e kuqe do rrezikojnë veten!

By | February 27, 2019

Albin Kurti: Thaçi president bëhet atje ku rrinë minjtë e gjarpërinjtë, jo në Kuvend

By | February 6, 2016